Droga na Bystre 1A


Zapraszamy Państwa serdecznie do 2 apartamentów znajdujących się w Zakopanem przy ul. Droga na Bystre 1A. Proponujemy pobyt w kompleksowo wyposażonych apartamentach, w których z pewnością będziecie się czuć jak we własnym, domowym zaciszu. Dodatkowo zapewniamy naszym gościom urok i smak góralskiego, drewnianego domu oraz gwarantujemy wspaniały widok na Giewont.

 

Apartament 1

przeznaczony jest dla 6 osób. Wykończony w bardzo wysokim standardzie, w pełni wyposażony o pow. 87m2, posiada:

Strefę wypoczynku z rozkładaną sofą , TV, aneks kuchenny (ze zmywarką) z częścią jadalną oraz balkonem, 2 sypialnie dwu osobowe jak również antresolę przeznaczoną dla 2 osób, łazienkę (z pralką).

Dla naszych gości istnieje również przygotowana narciarnia na poziomie 0 oraz miejsce postojowe dla samochodów.

Cena: 350 zł/doba

 

My Gallery

Apartament 2

przeznaczony jest dla 4 osób. Wykończony w bardzo wysokim standardzie, w pełni wyposażony o pow. 52m2, posiada:

Strefę wypoczynku z rozkładaną sofą , TV, aneks kuchenny (ze zmywarką) z częścią jadalną oraz balkonem, 1 sypialnię dwu osobową, łazienkę (z pralką).

Dla naszych gości istnieje również przygotowana narciarnia na poziomie 0 oraz miejsce postojowe dla samochodów.

Cena: 300 zł/doba

 

REGULAMIN POBYTU W APARTAMENTACH

1. W apartamencie może przebywać na stałe taka liczba osób, jaką ustalono z właścicielem lub rezydentem podczas rezerwacji lub spisywania umowy.

2. Zabronione jest udostępnianie apartamentu osobom trzecim oraz urządzanie hucznych imprez.

3. Cisza nocna obowiązuje w obiekcie od godz. 22:00 do 7:00 rano.

4. Ze względu na zamontowanie czujników dymu, palenie tytoniu jest możliwe wyłącznie na balkonach.

5. Każdy Klient ponosi materialną odpowiedzialność za wszelkie, powstałe z jego winy uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia apartamentu i znajdujących się w nim urządzeń technicznych, a także za ich zaginięcie. Wynajmujący zastrzega sobie prawo dochodzenia od Klienta pokrycia strat, a jeżeli ich wartość przekracza sumę pobranej kaucji, Klient zobowiązany jest do uiszczenia brakującej kwoty.

6. Przed każdorazowym opuszczeniem apartamentu należy go właściwie zabezpieczyć, czyli dokładnie zamknąć drzwi wejściowe i okna, a następnie starannie przechowywać klucze, bez dostępu do nich osób trzecich. W przypadku zgubienia klucza z pilotem 350 zł.

7. Samochody należy parkować na miejscach przeznaczonych do tego miejscach parkingowych. Podczas wchodzenia lub wychodzenia prosimy o korzystanie z furtki a nie bramy wjazdowej.

8. Do apartamentu nie należy wnosić sprzętu narciarskiego, a po obiekcie chodzić w narciarskim obuwiu. Jest w tym celu przygotowane specjalne pomieszczenie obok bramy garażowej.

9. O planowanej godzinie wyjazdu należy powiadomić rezydenta dzień wcześniej. Przedłużenie pobytu możliwe jest wówczas, gdy apartament nie został wcześniej zarezerwowany przez kolejnych Gości.

Prosimy o zgłaszanie wynajmującemu ewentualnych szkód powstałych w trakcie Państwa pobytu, a także usterek i awarii w chwili ich zaistnienia.

Szanowny Kliencie – zastałeś apartament czysty i zadbany,
pozostaw go w takim samym stanie !!!

ŻYCZYMY MIŁEGO WYPOCZYNKU